Kategorie: Wszystkie | KINO/GALERIA | kontakt
RSS
wtorek, 22 lutego 2011
biuro/galeria zaprasza na warsztaty plastyczne!

W sobotę 26 lutego o godzinie 19.00 zapraszamy wszystkich chętnych na warsztaty plastyczne. Pod okiem Pawła Brągoszewskiego każdy z uczestników będzie mógł wykonać "rzeźbę naturalnych rozmiarów człowieka" posługując się folią do pakowania kanapek i taśmą samoprzylepną.  Technika  jest jednak na tyle uniwersalna że możemy skopiować praktycznie dowolny kształt. Pionierem techniki jest artysta Mark Jenkins. Jak powstają jego foliowe rzeźby możemy obejrzeć na stronie internetowej: http://www.xmarkjenkinsx.com/studio2.html

Warsztaty potrwają kilka godzin. Galeria zapewnia materiały czyli strecz i taśmę oraz nożyczki. Chętni mogą zabrać niepotrzebne ubrania w które ubiorą swoje "rzeźby". Wstęp jak zwykle darmowy! Nie ma ograniczeń wiekowych! Zapraszamy!

 

11:57, biurogaleria
Link Komentarze (1) »
środa, 09 lutego 2011
11.02. "Pociąg" Jerzego Kawalerowicza

zapraszamy do kino/galerii. w ten piątek o 20.00, nieco zapomniany film Jerzego Kawalerowicza "Pociąg". w rolach głównych wystąpili: Leon Niemczyk, Lucyna Winnicka i Zbigniew Cybulski.

Podczas podróży pociągiem poznaje się dwoje pasażerów: z powodu braku miejsc Jerzy i Marta zmuszeni są do jazdy w jednym przedziale. Jerzy jest lekarzem, który nie może otrząsnąć się po śmierci nastoletniej pacjentki. Marta swoim szorstkim i dziwnym zachowaniem chce zatrzeć niedawny nieudany związek. Mimo to, atmosfera między podróżnymi ociepla się, dzięki czamu lekarz powoli zapomina o swoich kłopotach.

serdecznie zapraszamy!

21:09, biurogaleria , KINO/GALERIA
Link Dodaj komentarz »