Kategorie: Wszystkie | KINO/GALERIA | kontakt
RSS
środa, 28 lipca 2010
Kino z klimatem - 30 i 31 lipca

serdecznie zapraszamy na filmowy weekend z cyklu Kina z klimatem! zaczynamy o 21.30 w parku miejskim, wstęp wolny!

w piątkowy wieczór zaprezentujemy polską komedię obyczajową "Rezerwat" w reżyserii Łukasza Palkowskiego.

Współczesna warszawska Praga, gdzie splatają się losy trzech osób: młodego fotografa Marcina Wilczyńskiego, rudego chłopca oraz fryzjerki Hanki B. Fotograf zaintrygowany fryzjerką ma z tego powdu niemałe problemy, na dodatek łobuz z okolicy tłucze mu szyby, a nawet kradnie aparat. Marcin będzie musiał przyzwyczaić się do nowych przyjaciół a także zmierzyć się z wrogami.


sobotnim hitem będzie musical "Chicago".

Opowiada on historię pani domu Roxie Hart, która marzy o pieniądzach i sławie. Trafiając do więzienia za zabójstwo męża zyskuję nadzwyczajną sławę dzięki znanemu prawnikowi. Czy ten chwilowy rozgłos przyniesie jej długoletnią karierę? W rolach głównych Renée Zellweger, Richard Gere i Catherine Zeta-Jones.


polecamy i zapraszamy!

11:15, biurogaleria
Link Dodaj komentarz »
środa, 21 lipca 2010
23 i 24 lipca - Kino z kilmatem

zapraszamy na kolejne pokazy pod chmurką, w parku miejskim od godziny 21.30! wstęp wolny!

w piątkowy wieczór pokażemy islandzki "Noi Albinoi" Dagura Kari.

Noi to inteligentny nastolatek z niewielkiego miasteczka w odległych regionów Północnej Islandii. Ma dosyć ograniczeń, jakie stawia przed nim konieczność pozostania w rodzinnej miejscowości, marzy o ucieczce w wielki świat wraz z Iris, dziewczyną pracującą na stacji benzynowej. Dla miejscowych jednak, brak ambicji i aktywności Noi, to oczywisty znak, że chłopak nierozgarnięty i głupawy.

 

sobotnim przebojem będzie "Dzień Świra" czyli nieśmiertelna komedia z Markiem Kondratem w roli głównej.

zapraszamy serdecznie!

10:46, biurogaleria
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 13 lipca 2010
Kino z klimatem - 16 i 17 lipca

zapraszamy na kolejne filmy z cyklu Kina z klimatem!

projekcje zaczynają się o 21.30 w parku miejskim. Wstęp wolny!

w ten piątek przedstawimy film Emira Kusturicy "Czarny kot, biały kot".

Grga Pitić, cygański ojciec chrzestny i potentat handlowy z wysypisk śmieci oraz Zarije, dumny właściciel cementowni, są starymi przyjaciółmi. Ale nie widzieli się od 25 lat. Obaj są po osiemdziesiątce. Matko Destanov, syn Zirije jest obibokiem i żeruje na innych. Prosi Pitica o pozyczkę, aby zapewnić sobie pieniądze na nielegalny interes z benzyną, opowiada, że jego ojciec nie żyje.


przebojem na sobotę będzie "Wesele" Wojciecha Smarzowskiego.

Wojnar jeden z najbogatszych mieszkańców miasteczka, chce urządzić córce Kasi niezapomniane wesele. Kiedy wszyscy bawią się w najlepsze, panna młoda spotyka na weselu swojego byłego chłopaka, którego dalej kocha. Umiera także dziadek panny młodej. Wojnar chcąc mieć wszystko pod kontrolą doprowadza do katastrofy.

13:46, biurogaleria
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 lipca 2010
9 i 10 lipca z Kinem z klimatem

serdecznie zapraszamy na kolejne projekcje pod chmurką!

W piątek przedstawimy polski film "Edi" Piotra Trzaskalskiego.

Opowiada on losy zbieracza złomu, Ediego, który musi przypilnować niesforną natolatkę. Edi mimo obelg rzucanych przez dziewczynę, postanawia zaufać jej i zostawia ją samą w domu. Jednak nie zdaje sobie sprawy z komplikacji, jakie z się z tego narodzą...

W sobotę natomiast przedstawimy jeden z ostatnich filmów Woody'ego Allena, "Vicky Cristina Barcelona"

Film dzieje sie w Barcelonie dokąd udały się na wakacje dwie młode Amerykanki Vicky i Cristina. Vicky i Cristina to swoje przeciwieństwa. Vicky ma niedługo wyjść za mąż, a Cristina otwarta jest na wszelkie rewelacje. Podczas pobytu, młode kobiety dają się wciągnąć w niekonwencjonalną i romantyczną przygodę z Juanem Antonio, charyzmatycznym malarzem, uwikłanym w burzliwą i skomplikowaną relację ze swoją byłą żoną, Marią Elen.

W rolach głównych Rebecca Hall, Scarlett Johansson, Javier Bardem i Penelope Cruz.

seanse zaczynają się o godzinie 21.30 w muszli koncertowej w otwockim parku miejskim.

Zapraszamy!


...

16:52, biurogaleria
Link Dodaj komentarz »
sobota, 03 lipca 2010
2 i 3 lipca

zapraszamy na rozpoczęcie kina z klimatem!

w lipcu wszystkie projekcje zaczynają się o godzinie 21.30.

 

2.07. w otwockim parku miejskim będzie można zobaczyć film "Miasto Boga" Fernando Meirellesa. szokujący obraz brazylijskiego miasteczka, widziany oczami młodego Murzyna. Miasto Boga to miejsce gdzie handlarze narkotyków mają największą władzę, dzieci rabują i zabijają, gdzie nikt nie jest wolny od grzechu.

 

3.07. w sobotni wieczór przedstawimy film gangsterski Martina Scorcese. Jest to historia Amsterdama Vallona, młodego imigranta z Irlandii. Po wyjściu z więzienia chce on zemścić się na swoim Billym Rzeźniku, przywódcy gangu działającego przeciw imigrantom. Amsterdam chcąc pomścić śmierć ojca, wnika w półświatek, gdzie poznaje także niezwykłą kobietę Jenny.

W rolach głównych: Leonardo di Caprio, Daniel Day-Lewis, Cameron Diaz.

polecamy i zapraszamy!

11:27, biurogaleria
Link Dodaj komentarz »
piątek, 02 lipca 2010
"KINO Z KLIMATEM"

Biuro/galeria wraz z poparciem prezydenta miasta Otwocka i dzięki współpracy Urzędu Miasta proponuje letnie projekcje filmowe.

"KINO Z KLIMATEM", to alternatywa letniego wypoczynku skierowana do miłośników dobrego filmu każdej grupy wiekowej , lubiących spędzać czas na łonie natury w niekonwencjonalny sposób. Misją KINA jest promocja Otwocka poprzez ambitną rozrywkę wśród jego mieszkańców oraz poza granicami gminy.


Wydarzenie składać się będzie z 20 projekcji atrakcyjnych filmów polskich i zagranicznych, które emitowane będą w parku miejskim w późnych godzinach wieczornych, w każdy weekend (piątki, soboty) lipca i sierpnia. Z przyczyn obiektywnych wynikających z długości dnia w okresie letnim, lipcu seanse rozpoczynać się będą o godzinie 21. 30, w sierpniu o pół godziny wcześniej. Zgodnie z misją zamierzamy rozpropagować KINO nie tylko wśród otwocczan, ale również wśród mieszkańców gmin naszego powiatu, a nawet uderzyć do najbliżej położonych dzielnic Warszawy.


Oficjalne rozpoczęcie przewidziane jest na 2 lipca 2010 filmem "Miasto Boga" w reżyserii Fernando Meirelles i Katii Lund, natomiast zakończenie imprezy na sobotni wieczór, 4 września.


Zapraszamy na ambitną rozrywkę i niezapomniane chwile podczas wieczornych spotkań w otwockim parku.

 

19:34, biurogaleria
Link Dodaj komentarz »